Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-02-23
Senior PHP Developer
Nr ref. 192073/6827
Warszawa, mazowieckie
IT
Data aktualizacji: 2021-02-23 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Łączymy pracodawców i kandydatów, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Obejmują one konsulting oraz wsparcie kreatywne i logistyczne dla pracodawców pod marką MBE:branding, działalność wydawniczą skierowaną do finansistów (serwis rekrutacyjny www.KarierawFinansach.pl oraz przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”) oraz obcokrajowców szukających zatrudnienia w Polsce (projekt Careers in Poland), a także system do zarządzania projektami rekrutacyjnymi – AppManager. Poszukujemy doświadczonego Programisty, który chce mieć wpływ na rozwijane produkty i ceni sobie pracę w małej firmie. Jeśli po lekturze poniższego opisu stanowiska czujesz, że to coś dla Ciebie, nie wahaj się z przesłaniem do nas aplikacji.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • wpływ na architekturę i technologię stosowaną w produktach firmy,
  • planowanie pracy własnej i zespołu na podstawie backlogu,
  • analiza planowanych funkcji produktu i definiowanie zadań do wykonania,
  • szacowanie nakładu pracy potrzebnego do wykonania zadań,
  • utrzymanie stabilnego i “czystego” kodu aplikacji,
  • dbałość o dokumentację kodu i wykonanej pracy.

Stosowane technologie i narzędzia:

  • frameworki: Laravel5, Yii2, React.js,
  • bazy danych: MySQL oraz bazy nierelacyjne (MongoDB, Redis),
  • kontrola wersji: Git, Bitbucket,
  • silnik wyszukiwania: Elasticsearch,
  • zarządzanie projektami: JIRA, Confluence,
  • pozostałe narzędzia: Docker, Gulp, Envoy.

Charakterystyka firmy:

  • Nie jesteśmy korporacją, stawiamy na kameralną atmosferę pracy.
  • Uczymy się Scruma na własnych błędach. - Jeśli miałeś (-aś) wcześniej doświadczenia z tą metodyką, świetnie - będziesz wiedzieć, co możemy robić lepiej.
  • Programiści samodzielnie sugerują rozwiązania, tzw. "biznes" oczekuje krytycznego podejścia do omawianych tematów i nie obawia się usłyszeć, że jakiś pomysł nie ma sensu.
  • Nie szukamy "klepaczy kodu", ale osób, które chętnie przejmują inicjatywę i lubią dzielić się wiedzą w ramach code review.
  • Nasi pracownicy cenią sobie fakt, że pracują bez stresu i presji czasu a zjawisko nadgodzin praktycznie nie istnieje.
  • Rozwijamy własne produkty, nie pracujemy na zleceniach dla innych firm.
  • Godziny pracy postaramy się dostosować elastycznie do Twoich potrzeb.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (np. Symfony, Laravel, Yii),
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych,
  • umiejętność pracy z użyciem zwinnych metodyk (Agile),
  • doświadczenie w rozwijaniu aplikacji SaaS,
  • doświadczenie w integracji systemów i tworzeniu API,
  • umiejętność optymalizacji zapytań i wdrażania narzędzi do cache,
  • znajomość metodyk i narzędzi CI/CD,
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania (testy jednostkowe, funkcjonalne, integracyjne i akceptacyjne),
  • umiejętność i chęć przekazywania wiedzy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy użyciu frameworków JS (React.js / Vue / Angular),
  • umiejętność zastosowania kontenerów i mechanizmów wirtualizacji,
  • umiejętność refaktoryzacji kodu,
  • znajomość nierelacyjnych baz danych,
  • znajomość gitflow,
  • podstawowe doświadczenie w obszarze DevOps.
Oferta obejmuje:
  • umowę B2B,
  • samodzielną, odpowiedzialną pracę i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • opcję pracy zdalnej w ustalonym wymiarze,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty MultisportPlus.