Deloitte
Data aktualizacji: 2021-03-12
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Administracja
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Do  zespołu wewnętrznej obsługi prawnej (In-House Lawyers) grupy Deloitte w Polsce poszukujemy : Prawnika

  • Ukończone studia prawnicze (status aplikanta radcowskiego/adwokackiego mile widziany, nie jest jednak warunkiem koniecznym);
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie umów – warunek konieczny;
  • Wiedza z zakresu prawa kontraktów, prawa handlowego oraz cywilnego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania oraz relację z klientem wewnętrznym;
  • Kultura osobista i wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem;
  • Umiejętność poprawnej priorytetyzacji zadań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość instytucji prawnych i przepisów prawa związanych z szeroko pojętym doradztwem finansowym lub zainteresowanie tym tematem będzie dodatkowym atutem.
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • Opracowywanie i opiniowanie polsko- i anglojęzycznych umów z klientami, podwykonawcami i dostawcami, przy uwzględnieniu obowiązujących polityk wewnętrznych;
  • Czynny udział w negocjacjach umów;
  • Udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych z zakresu prawa cywilnego.

Co oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firm konsultingowych;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • Ciekawą ofertę benefitów.
Travel Insurance
Ubezpieczenie podróżne
Voluntary activities
Wolontariat
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Challenging tasks
Ambitne zadania
Deloitte Adventure Team
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Karta Multisport
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ludzie z którymi chce się pracować
Elastyczne godziny pracy
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy z domu
Free drinks in the office

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół In-House Legal (IHL) wspiera biznes, udzielając porad prawnych i przeglądów umów z klientami i dostawcami zewnętrznymi. Zapewnia zgodność firmy z lokalnymi i regionalnymi przepisami ustawowymi i wykonawczymi, takimi jak prywatność danych i poufność.