Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-20
.Net Developer
Nr ref. 192119/6862
Łódź, łódzkie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się sieć laboratoriów medycznych, przynależących do międzynarodowej grupy, funkcjonującej na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • projektowanie i wytwarzanie nowych funkcjonalności,
  • integrowanie systemów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • branie udziału w budowaniu nowych rozwiązań, a także rozwijaniu istniejących systemów,
  • w głównej mierze opieka nad częścią backendową aplikacji,
  • branie udziału w modelowaniu baz danych (MSSQL / PostgreSQL / MongoDB).
Wymagania:
  • 2+ lata doświadczenia z technologiami C# oraz .Net Core 2+,
  • praktyczna znajomość frameworków EntityFramework oraz Dapper,
  • rozeznanie w bazach danych: MS SQL, PostgreSQL, MongoDB,
  • współpraca z ASP .NET WebAPI,
  • mile widziane doświadczenie z Angular 4+ ,
  • bardzo dobra znajomość: Git, Visual Studio, Visual Studio Code, TFS 2015+,
  • wiedza z zakresu wzorców projektowych oraz dobrych praktyk wykorzystywanych w architekturze mikrousług,
  • umiejętność automatyzacji procesu deploymentu z wykorzystaniem narzędzie Docker oraz Kubernetes – jako duży plus,
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
Oferta obejmuje:
  • pracę w doświadczonym zespole programistów,
  • udział w międzynarodowych projektach,
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer + 2 monitory),
  • szeroki pakiet benefitów,
  • elastyczne godziny pracy (7-19),
  • możliwość 100% pracy zdalnej, po okresie wdrożenia.