Deloitte
Data aktualizacji: 2021-05-05
Rzeszów, podkarpackie
IT, Konsulting
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Chcesz zdobyć doświadczenie pracując w dużej międzynarodowej firmie?

Nasz dział IT poszukuje stażysty do zespołu IT Operational Excellence, działającego w Rzeszowie. Zespół ten zajmuje się przede wszystkim inicjatywami usprawniającymi procesy zarządzania usługami IT oraz zarządzaniem procesami IT, promuje kulturę ciągłego doskonalenia oraz wspiera zespoły IT w zakresie podnoszenia jakości świadczonych usług IT, przyczyniając się w ten sposób do realizacji strategii i osiągania celów wyznaczonych przez firmę.

Jeżeli jesteś osobą:

  • Energiczną, pozytywnie nastawioną, chętną do dalszej nauki i jeszcze studiujesz;
  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Masz inicjatywę i pomysły na usprawnienie procesów i usług;
  • Cechuje Cię staranność i dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole;
  • Posiadasz podstawową znajomość zasad zarządzania procesami;
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • Posiadasz biegłą znajomość MS Office (głównie Visio i PowerPoint) oraz doświadczenie w analizie i prezentacji danych.

To odpowiedz na tę ofertę :)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w analizie procesów biznesowych i znajomość podstaw notacji BPMN;
  • Doświadczenie w IT lub znajomość podstaw ITIL.
2+
Rok studiów
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za procesy przy opracowywaniu najlepszych sposobów projektowania nowych procesów oraz rozwiązywaniu problemów ich dotyczących;
  • Mapowanie istniejących procesów i opracowywanie ich ulepszonych wersji;
  • Analizowanie procesów i przepływów roboczych w poszukiwaniu możliwości ich usprawnienia i automatyzacji;
  • Weryfikowanie zmian wprowadzonych w systemach wspierających procesy ITSM, przede wszystkim ServiceNow.

Co oferujemy

  • Wyjątkowa okazja dołączenia do rozwijającego się zespołu, który aktywnie kształtuje procesy biznesowe;
  • Działanie w grupie specjalistów, umożliwiające szybkie zdobycie wiedzy i doświadczenia;
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie świadczącej usługi dla biznesu;
  • Praca w jednej z największych na świecie firm doradczych;
  • Możliwości rozwoju i awansu.
Czasoumilacze
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Recruitment Incentive Program – Stars
Deloitte Adventure Team
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Karta Multisport
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Team spirit
Duch zespołowy
Challenging tasks
Ambitne zadania

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole