Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-05-17
IT Auditor
Nr ref. 192152/6880
Wrocław, dolnośląskie
Audyt, Bankowość, IT
IT Auditor

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, Instytucji Finansowej o bardzo silnej pozycji rynkowej, poszukujemy Audytora IT, który będzie mógł wykorzystać swoje doświadczenie w zakresie analizy bezpieczeństwa i audytu wewnętrznego/zewnętrznego w obszarze IT.

IT Auditor
IT Auditor
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • realizacja zadań audytowych w obszarze ryzyka operacyjnego środowiska teleinformatycznego i jego bezpieczeństwa, w tym także zadania audytowe, opracowywanie raportów z przeprowadzonych audytów, przygotowywanie projektów zaleceń, monitorowanie wdrożenia wydanych zaleceń,
  • udzielanie wskazówek i dzielenie się wiedzą z członkami zespołu oraz uczestniczenie we wdrożeniu procedur w obszarze IT,
  • współpraca z zespołem i klientem wewnętrznym w celu stworzenia planów realizacji celów oraz strategii zgodnej ze standardami zawodowymi i uwzględniającymi ryzyka biznesowe,
  • utrzymywanie relacji z kierownictwem w celu zarządzania oczekiwaniami dotyczącymi usług, w tym produktami pracy, harmonogramem i wynikami.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w zakresie wewnętrznego / zewnętrznego audytu IT, ogólnych kontroli IT (ITGC), bezpieczeństwa IT, kontroli aplikacji IT (ITAC), ogólnych kontroli komputerowych (GCC) lub IT,
  • doświadczenie w audytowaniu konfiguracji systemów,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytu ogólnych kontroli IT w różnych aplikacjach, sieciach, systemach operacyjnych (OS) i bazach danych,
  • doświadczenie w zakresie cyberbezpieczeństwa lub przeglądów infrastruktury dla różnych systemów operacyjnych i baz danych,
  • umiejętność współpracy z interesariuszami i zarządzania projektami,
  • dodatkowym atutem będą certyfikaty CISA, CISSP, CISM, ITIL, CIA.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę,
  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji,
  • pakiet opieki medycznej, sportowo-rekreacyjnej.