Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-05-03
IT Manager
Nr ref. 192144/6881
Katowice, śląskie
IT
IT Manager

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Katowice, Kraków
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku IT Manager. Siedziba firmy zlokalizowana jest w okolicach Katowic.

IT Manager
IT Manager
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • utrzymywanie bezpieczeństwa systemu informatycznego oraz jego rozwijanie,
  • konfigurowanie systemu CRM na potrzeby działu sprzedaży oraz klienta,
  • utrzymywanie lokalnej infrastruktury IT w zgodzie z korporacyjnymi standardami i zaleceniami,
  • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych, instalacja oprogramowania,
  • projektowanie architektury i tworzenie dokumentacji systemów informatycznych,
  • wsparcie techniczne użytkowników systemu SAP,
  • koordynowanie projektów informatycznych oraz współpraca z dostawcami sprzętu i rozwiązań teleinformatycznych.
Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w branży IT, preferowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • wykształcenie wyższe – informatyka lub pokrewne,
  • wymagana znajomość oprogramowania SAP na poziomie zaawansowanym,
  • doświadczenie z oprogramowaniem Microsoft (Windows server, Windows OS, O365),
  • podstawowa znajomość Electronic data interchange (EDI),
  • doświadczenie z użytkownikami końcowymi w aplikacjach i procesach biznesowych,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferta obejmuje:
  • wynagrodzenie z uwzględnieniem systemu premiowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach globalnej struktury organizacji,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe),
  • elastyczny czas pracy.