Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-02-22
Senior Java Developer
Nr ref. 192156/6888
Kraków, małopolskie
IT
Data aktualizacji: 2021-02-22 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych Klientów, instytucji z branży finansowej, poszukujemy Senior Java Developera, który dołączy do zespołu doświadczonych specjalistów. Cenisz współpracę z zaangażowanym, doświadczonym zespołem? Zależy Ci na możliwości wykorzystania najnowszych technologii? Interesują Cię zagadnienia z obszaru sztucznej inteligencji i blockchain? Jesteś we właściwym miejscu!

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • analiza, projektowanie, rozwój produktów firmy,
  • udział w testowaniu i debugowaniu oprogramowania,
  • zaangażowanie w opracowywanie rozwiązań problemów biznesowych i technicznych,
  • współpraca z Analitykami Biznesowymi i Product Managerami w ramach analizy wymagań biznesowych,
  • zaangażowanie w projektowanie architektury rozwiązań,
  • dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, m.in. poprzez pisanie testów jednostkowych i testów automatycznych, udział w doskonaleniu metodologii testowych,
  • udział w code review,
  • zaangażowanie w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniami,
  • pisanie dokumentacji technicznej,
  • udział w ceremoniach scrumowych.
Wymagania:
  • 5+ lat doświadczenia zawodowego w roli Developera,
  • doskonała znajomość języka Java,
  • bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego,
  • bardzo dobra znajomość języka SQL,
  • doskonała znajomość struktur danych i algorytmów,
  • dbałość o jakość i czystość dostarczanych rozwiązań,
  • doświadczenie w samodzielnej pracy w ramach średnich i dużych projektów, z odpowiedzialnością za złożone zadania,
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile,
  • wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki, inżynierii, matematyki, fizyki lub innego z technicznych kierunków.

Mile widziane:

  • znajomość języka C#,
  • doświadczenie w rozwoju projektów dla branży finansowej.
Oferta obejmuje:
  • plan oszczędnościowy dla pracowników,
  • ubezpieczenie na życie (wersja premium),
  • prywatna opieka medyczna (pakiet VIP),
  • karta Multisport / bilety do kina/ inne usługi,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacji,
  • kursy językowe,
  • szkolenia umiejętności miękkich,
  • warsztaty techniczne.