Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-05-06
Łódź, łódzkie
IT, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla Klienta, firmy działającej w branży e-commerce, oferującej swoim Klientom zarówno dedykowane oprogramowanie, jak i usługi z marketingu internetowego, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Znasz specyfikę branży, lubisz ambitne wyzwania i pracę z ludźmi? Jesteś samodzielny, skoncentrowany na celu i przepełnia Cię energia do działania? Jesteś w odpowiednim miejscu!

Specjalista ds. Sprzedaży (marketing internetowy, IT)
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref. 192157/6910

Opis stanowiska:
  • praca w roli wychodzącego naprzeciw wyzwaniom partnera biznesowego,
  • współpraca z Project Managerami i zespołami projektowymi (m.in. Specjaliści SEO, UX Designerzy, Programiści),
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w obszarze usług marketingu internetowego (SEO, Google Ads) oraz oprogramowania sklepów internetowych B2B i B2B,
  • sprzedaż dodatkowych usług wśród bieżących Klientów firmy,
  • zaangażowanie w definiowanie potrzeb organizacji,
  • nadzór nad przebiegiem projektów, w celu zapewnienia ich najlepszej jakości,
  • udział w opracowaniu strategii sprzedaży.
Wymagania:
  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych poparte sukcesami (mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT),
  • znajomość specyfiki branży,
  • znajomość podstawowych narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce,
  • umiejętność interpretacji danych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność budowania relacji na wszystkich poziomach organizacji,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku,
  • wiedza z obszarów sprzedaży i marketingu.
Oferta obejmuje:
  • dogodną formę współpracy: umowa o pracę / umowa B2B,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • dofinansowanie karty sportowej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej po okresie pandemii,
  • parking dla rowerów, motorów i samochodów,
  • dobrą atmosferę pracy i częste integracje.