Temat tygodnia
Wywiad z Wojciechem Ruśkiewiczem, Managerem w dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte.
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-01
Opole, opolskie
IT, BPO/SSC
angielski, niemiecki
Data aktualizacji: 2021-04-01 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy z branży energetycznej, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do nowego, szybko rozwijającego się zespołu na stanowisko IT Support Specialist z językiem niemieckim.

IT Support Specialist with German
Miejsce pracy: Opole
Nr ref. 192211/6946

Opis stanowiska:
  • rozwiązywanie problemów informatycznych partnerów biznesowych,
  • zarządzanie i śledzenie zgłoszeń IT (problemy: z logowaniem, z połączeniem internetowym),
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem niemieckojęzycznym,
  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników końcowych.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego ( min B1),
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.