British American Tobacco
Data aktualizacji: 2021-04-23
Warszawa, mazowieckie
Analiza
angielski
Specjalista ds. Planowania i Raportowania
LOKALIZACJA: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i analizy finansowej,
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale controllingu/księgowości,
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel,
  • mile widziana znajomość systemów SAP, BPC.

Zakres obowiązków:

  • planowanie strategiczne i operacyjne w oparciu o miejsca powstawania kosztów,
  • udział w przygotowywaniu budżetu spółki i kalkulacja rentowności planowanych inwestycji,
  • raportowanie wyników oraz prognoz w systemie BPC zgodnie z wytycznymi firmy,
  • rozwój narzędzi i procesów usprawniających analizę danych,
  • sporządzanie analiz kosztów, przychodów poszczególnych działalności/towarów/produktów i badanie odchyleń od planu,
  • współpraca z innymi działami w zakresie poprawności opisywania faktur, obiegu dokumentów w EOD, kontrolowaniu kosztów.

Co oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią roczną, szeroki pakiet świadczeń jak: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, czy plan emerytalny,
  • ciągle wyzwania w dynamicznych środowisku, możliwości rozwoju oraz szkoleń,
  • elastyczne warunki pracy i prace z fajnymi ludźmi w fantastycznej kulturze organizacyjnej.