British American Tobacco
Data aktualizacji: 2021-04-23
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
Specjalista ds. Finansów Komercyjnych
LOKALIZACJA: Warszawa

ODPOWIEDZIALNOŚĆ/ ZAKRES ZADAŃ:

  • Wspieranie budżetowania i raportowania (w tym przeglądy i planowanie budżetu, tworzenie rezerw)
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Przygotowywanie oraz aktualizacja narzędzi niezbędnych do wykonywania swoich obowiązków w oparciu o wiedzę z zakresu baz danych, zapytań SQL oraz MS Excel
  • Analiza rentowności kanałów sprzedaży
  • Współpraca z działami Marketingu i Sprzedaży przy projektach komercyjnych
  • Tworzenie nowych procesów, raportów, usprawnienie funkcjonujących procesów
  • Współpraca z pozostałymi działami

DOŚWIADCZENIE, UMIEJĘTNOŚCI, WIEDZA:

Wymagane doświadczenie

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża FMCG
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów analitycznych

Wymagane umiejętności techniczne/ stanowiskowe/ przywódcze

  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość MS Excel, baz danych i zapytań SQL
  • Silne umiejętności analityczne
  • Rzetelność, dokładność i obowiązkowość

Wymagane wykształcenie/ kwalifikacje/ cerfyfikaty

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację

Pomocne

  • Determinacja w dążeniu do założonych celów
  • Umiejętność wpływania na innych – przekonywania do swoich pomysłów

Co oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z premią roczną, szeroki pakiet świadczeń jak: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, czy plan emerytalny
  • ciągle wyzwania w dynamicznych środowisku, możliwości rozwoju oraz szkoleń
  • elastyczne warunki pracy i prace z fajnymi ludźmi w fantastycznej kulturze organizacyjnej
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista