Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-07-21
Financial Analyst (Controlling)
Nr ref. 192251/6988
Wrocław, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość, Analiza

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży Usług Finansowych, poszukujemy Financial Analyst (obszar Controllingu), biegłego i lubiącego pracę w excelu.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • analiza i weryfikacja danych przygotowanych dla obszaru Controllingu, konsolidacja danych finansowych,
  • przygotowanie i analiza raportów (rachunek wyników, bilans, cash flow, raporty operacyjne, analiza rentowności klientów),
  • opracowanie i dystrybucja raportów finansowych, analiz wyników firmy,
  • budowa modeli kalkulacyjnych dla biznesplanów, budżetowania, prognozowania i analizy wyników firmy,
  • przygotowanie informacji zarządczych dla Właścicieli, Rady Nadzorczej, Zarządu, kadry zarządzającej,
  • analiza i kontrola wykonania budżetu oraz prognoz wyników finansowych,
  • budowa narzędzi do wyceny aktywów finansowych i badania efektywności projektów inwestycyjnych, w tym projektów zagranicznych,
  • opracowanie długoterminowych strategii, biznesplanów, prognoz.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia lub pokrewne),
  • biegłe posługiwanie się pakietem Office (praca głównie w środowisku Excel),
  • znajomość języka angielskiego B2/C1,
  • znajomość zasad rachunkowości (współpraca z Obszarem Księgowości, praca na danych księgowych),
  • umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • doświadczenie w prezentowaniu wyników przed Zarządem i kadrą zarządzającą.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny,
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna.