Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-07
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Kogo szukamy

Poszukujemy ambitnych osób do roli Cloud Data Developer. Dołączysz do dynamicznego zespołu Cloud Engineering w Deloitte realizującego ciekawe projekty w Polsce i za granicą w obszarze chmur publicznych w zakresie wdrożeń, migracji czy też budowy nowych rozwiązań w oparciu o cloud computing.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w rozwiązaniach on-premise klasy BI/Big Data lub roczne doświadczenie w pracy w jednym ze środowiskach chmurowych (Azure, GCP, AWS) w zakresie analityki danych.
  • znajomość SQL (dowolny dialekt, T-SQL, PL/SQL…)
  • średnio zaawansowane zrozumienie większości z wymienionych koncepcji z obszaru baz relacyjnych, hurtowni danych, baz analitycznych (OLTP/OLAP), BigData, procesów przetwarzania i transformacji danych (ETL/ELT).
  • doświadczenie lub styczność z niektórymi usługami chmurowymi w obszarze danych:
    • Azure SQL Database, Azure Databricks, Azure Synapse Analytics, Azure Data Factory, Azure Data Lake, Azure Stream Analytics, Azure Analysis Services, PowerBI
    • GCP: Cloud Dataprep, Cloud Dataproc, Cloud Dataflow, Cloud Composer, Cloud Fusion, Cloud Pub/Sub, Cloud Storage, BigQuery, Cloud SQL, Cloud Spanner, Data Studio, Looker
  • umiejętności w rozwiązywaniu problemów oraz analityczne myślenie.
  • znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane:

  • znajomość Scala, Python
  • certyfikacje chmurowe np.:
    • Azure Fundamentals
    • Azure Data Engineer Associate
    • Google Associate Cloud Engineer
    • Google Professional Data Engineer.

3+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Python
Python

Twoja przyszła rola

  • budowa rozwiązań z obszaru danych (m.in BigData, Modern Data Warehouse, Data Warehouse Modernization, Data Analytics) w oparciu o środowiska chmurowe (Azure, GCP, AWS).
  • budowa mechanizmów transformacji danych (ETL/ELT), zaawansowanej analityki (OLAP) oraz raportów.
  • budowa rozwiązań z zakresu Data Governance (Data Quality, Master Data Management, Metadata Management itd.).
  • wsparcie procesu implementacji zmian w istniejącym oprogramowaniu.
  • uczestnictwo w procesie planowania oraz estymacji zadań.
  • współpraca z klientem zewnętrznym w zakresie analizy oraz wykonania wskazanych zadań.
  • komunikacja z klientem zewnętrznym.
  • chęć do intensywnego rozwoju w technologiach chmurowych w zakresie analityki danych.

Co oferujemy

  • możliwość realizacji innowacyjnych projektów multi-cloud w obszarze nowoczesnych technologii w Polsce i za granicą.
  • unikalną kulturę działu oraz firmy. Jesteśmy nastawieniu na rozwój, ciekawe projekty i atmosferę wzajemnego zaufania.
  • nowoczesne narzędzia pracy i dostęp do kursów oraz do mentorów.
  • pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej Rodziny.
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Challenging tasks
Ambitne zadania
Spotkania integracyjne
Karta Multisport
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Working across multiple geographies and clients
Praca w międzynarodowym środowisku i poza granicami kraju
Leaders supporting career development
Liderzy wspierający rozwój kariery
Language courses
Kursy językowe
Recruitment Incentive Program – Stars
Możliwość pracy z domu
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Systems & Cloud Engineering

Pomagamy naszym klientom uporać się z przejściem z rozwiązań hostowanych w własnym datacenter do rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową. Doradzamy w zakresie chmury obliczeniowej w szczególności w zakresie, transformacji organizacji do modelu cloud, migracji systemów do chmury, optymalizacji wykorzystania chmury i rozwoju aplikacji cloud native.