Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-04-20
HR Manager
Nr ref. 192276/7018
Zielona Góra, lubuskie
Human Resources
HR Manager

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy działającej na rynku nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko

HR Manager
HR Manager
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za realizację polityki personalnej,
  • udział w projektowaniu oraz wdrażaniu polityki HR zgodnie z filozofią i misją firmy,
  • współtworzenie procedur wewnętrznych i regulaminów,
  • prowadzenie oraz nadzorowanie sprawnej realizacji procesów rekrutacyjnych,
  • realizowanie procesu szkoleń wstępnych, staży i praktyk, ocen pracowniczych, a także dalszych działań rozwojowych dedykowanych pracownikom.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w obszarze HR, w szczególności miękki HR,
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • predyspozycje managerskie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w pracy w strukturach matrycowych,
  • komunikatywna (minimum B2) znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z Zarządem,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ZZL, Ekonomia, Psychologia.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.