Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-06-01
Specjalista ds. Kontrolingu
Nr ref. 192291/7028
Katowice, śląskie
Kontroling, Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kontrolingu. Siedziba firmy mieści się w Katowicach.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
  • uczestnictwo w przygotowywaniu budżetu i planu długoterminowego spółki,
  • wspieranie procesu zamknięcia miesiąca oraz weryfikacja odchyleń od budżetu,
  • przygotowywanie analiz i kalkulacji na potrzeby wewnętrzne,
  • udział w procesie analizy i optymalizacji wydatków CAPEX,
  • współpraca z działami sprzedaży i dystrybucji wewnątrz firmy.
Wymagania:
  • min. 2/3 lata doświadczenia związanego z finansami, rachunkowością i analizą finansową,
  • kierunkowe wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (mile widziana znajomość systemów ERP),
  • mile widziana będzie znajomość branży dystrybucyjnej,
  • otwartość i elastyczne nastawienie do zmian,
  • zaangażowanie oraz nastawienie na realizację celów.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty,
  • pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna, Multisport.