Deloitte
Data aktualizacji: 2022-03-25
Rzeszów, podkarpackie
IT, Konsulting, Administracja
angielski, polski
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Jeżeli posiadasz:

  • Udokumentowane doświadczenie obejmujące wsparcie i administrowanie aplikacjami dla przedsiębiorstwa;
  • Wysokie kwalifikacje techniczne w następujących obszarach: serwery Windows, serwery Linux, SQL, serwery aplikacji webowych;
  • Doświadczenie w zakresie administrowania i utrzymania aplikacji opartych o Azure PaaS (będzie  to dodatkowym atutem);
  • Doświadczenie w zakresie administrowania i utrzymania aplikacji konteneryzowanych (będzie  to dodatkowym atutem);
  • Doświadczenie w zakresie koordynacji złożonych zadań i całościowej realizacji małych projektów;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności obejmujące organizację czasu pracy i analitykę;
  • Doświadczenie w pracy w zespole wirtualnym;
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

oraz cechuje Cię motywacja do nauki i chęć rozwoju- aplikuj!

3+
Lata doświadczenia
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

SQL
SQL

Twoja przyszła rola

  • Instalowanie, aktualizacja i utrzymanie aplikacji (ogólnie dostępnych jak i dedykowanych tylko do naszych potrzeb) używanych wewnątrz przedsiębiorstwa;
  • Zapewnienie wsparcia drugiego poziomu dla obsługiwanych aplikacji;
  • Analiza oraz rozwiązywanie problemów powstałych w skutek błędnego lub niezamierzonego działania aplikacji;
  • Pełnienie funkcji kierownika technicznego przy realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów;
  • Opracowywanie dokumentacji i wytycznych wielokrotnego użytku, dotyczących działalności rutynowej i poza rutynowej;
  • Współpraca z działem operacyjnym, architektem rozwiązań, zespołami wsparcia poziomu pierwszego oraz dostawcami zewnętrznymi w procesie rozwiązywania problemów, wprowadzania zmian do systemów lub wdrażania nowych systemów;
  • Ścisła współpraca z zespołami biznesowymi i projektowymi w procesie wprowadzania nowych systemów lub zmian do systemów już funkcjonujących.

Co oferujemy

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji technicznych i menedżerskich;
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie świadczącej usługi dla biznesu;
  • Możliwości rozwoju - precyzyjne, zindywidualizowane ścieżki kariery;
  • Wysokiej jakości programy szkoleniowe;
  • Możliwość pracy przy rozbudowie systemu;
  • Praca w jednej z największych na świecie firm doradczych.
Cafeteria (workforce regeneration programme)
Cafeteria (program regeneracyjny dla pracowników)
Recruitment Incentive Program – Stars
Challenging tasks
Ambitne zadania
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Karta Multisport

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jako członek naszego regionalnego zespołu wsparcia ds. Aplikacji IT będziesz odpowiedzialny za instalowanie, aktualizowanie i utrzymywanie naszych aplikacji dla przedsiębiorstw oraz wewnętrznie opracowanych aplikacji niestandardowych. Starszy administrator aplikacji IT ściśle współpracuje z innymi zespołami IT i różnymi zespołami biznesowymi, aby zapewnić wysokiej jakości obsługę aplikacji w Deloitte Central Europe.

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski polski
Umiejętności
SQL