Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-20
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Marketing
angielski, koreański
Konsultant w Centrum Inwestycji (rynek koreański)

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Monitorowanie i analiza trendów inwestycyjnych na rynku koreańskim
  • Przygotowywanie koncepcji oraz realizowanie działań ukierunkowanych na promocję Polski jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania wśród inwestorów z rynku koreańskiego
  • Prowadzenie działań z zakresu marketingu inwestycyjnego, czyli aktywne poszukiwanie i zachęcanie przedsiębiorców z rynku koreańskiego do realizacji inwestycji w naszym kraju
  • Opracowywanie i udzielanie inwestorom informacji: ekonomicznych, prawnych (w tym o dostępnych formach zachęt inwestycyjnych), sektorowych oraz innych danych analitycznych niezbędnych do podjęcia decyzji inwestycyjnej
  • Przygotowanie, aktualizacja oraz prezentowanie informacji na temat sektorów
  • Wsparcie w przygotowaniu pakietu zachęt inwestycyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z inwestorami

Nasza oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: koreanistyka, ekonomia, prawo, stosunki międzynarodowe
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności analityczne polegające na pozyskiwaniu, przetwarzaniu i analizie danych przy pomocy arkusza kalkulacyjnego (minimum średniozaawansowany poziom obsługi)
  • Gotowość do wystąpień publicznych, również w języku obcym, rozwinięte umiejętności prezentacji
  • Mile widziane co najmniej dwuletnie doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym / akademickim
  • Jasność i klarowność formułowania myśli, umiejętność argumentowania i szybkiego pozyskiwania wiedzy w nowych obszarach, otwartość na zmianę oraz kreatywność w formułowaniu propozycji rozwoju działalności operacyjnej,
  • Wiedza na temat rynku koreańskiego
  • Umiejętności interpersonalne, ze szczególnym uwzględnieniem łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami Agencji
  • Gotowość do podróży służbowych (ok. 10% czasu pracy)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Satysfakcję z udziału w ciekawych projektach oraz obsługi inwestycji często zmieniających lokalny krajobraz gospodarczy; możliwość pogłębienia wiedzy na temat różnych gałęzi biznesu
  • Duży stopień samodzielności przy realizacji powierzanych zadań pod okiem doświadczonych mentorów
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pakiet socjalny / prywatną opiekę medyczną.

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
Specjalista
MS Office