P4 Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2021-05-11
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość
angielski

Warszawa
Specjalista ds. Podatkowych

Umowa na czas określony 18 miesięcy

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie i weryfikacja danych niezbędnych do sporządzenia deklaracji podatkowych, w szczególności w zakresie VAT i CIT
  • Udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz korekt deklaracji głównie w obszarze VAT i CIT
  • Pozyskiwanie danych z organizacji w ramach prowadzonych przez organy podatkowe postępowań kontrolnych i przygotowywanie odpowiedzi na pytania w ramach tych postępowań
  • Analiza transakcji pod kątem WHT oraz akceptowanie płatności zagranicznych
  • Weryfikacja umów i porozumień
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi przedsiębiorstwa w ramach prowadzonych projektów biznesowych
  • Analiza procesów i procedur podatkowych
  • Udział w pracach dot. wdrożeń i zmian w systemach informatycznych, w tym wynikających ze zmian w przepisach

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze podatków - preferowane  w działach księgowości/podatków
  • SAP nie stanowi przed Tobą tajemnic, bo pracowałeś z użyciem tego systemu
  • Biegle znasz przepisy podatkowe i potrafisz weryfikować kalkulacje podatkowe
  • Posiadasz wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne
  • Jesteś samodzielny, dokładny i skrupulatny
  • Znasz język angielski w stopniu zaawansowanym
  • Bardzo dobrze znasz MS Excel
Korzyści dla Ciebie
Stabilna praca
na dłużej
System premiowy powiązany z
Twoimi osobistymi wynikami
pracy
Różnorodne możliwości
rozwoju: szkolenia, projekty,
rekrutacje wewnętrzne
Imprezy
integracyjne
Ty i tylko Ty decydujesz
jak ubierasz się do pracy
Świętujemy
sukcesy
Karta
multisport
Opieka medyczna
i ubezpieczenie na życie