Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie metody stosują pracodawcy, żeby wyłowić największe talenty.
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-05-14
SharePoint Consultant
Nr ref. 192339/7073
Poznań, wielkopolskie
IT, Konsulting
angielski, polski
Data aktualizacji: 2021-05-14 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko SharePoint Consultant dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją żywności. Siedziba firmy zlokalizowana jest w centrum Poznania.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • doradztwo, opracowywanie i wdrażanie różnych scenariuszy rozwiązań w najnowszym środowisku Microsoft SharePoint,
  • odpowiedzialność za zarządzanie środowiskiem SharePoint, w tym intranetem (klienta),
  • opracowywanie i wdrażanie architektur i rozwiązań technicznych,
  • zarządzanie i dalszy rozwój projektów SharePoint,
  • konfiguracja, dostosowywanie i instalacja aplikacji Microsoft SharePoint,
  • analiza wymagań klienta oraz ocena kosztów projektu.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w pracy z technologiami Microsoft, takimi jak Office 365 / SharePoint-Online i Microsoft SQL,
  • znajomość interfejsów SharePoint API,
  • solidne doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze aplikacji SharePoint,
  • dobra znajomość funkcji, architektury i sposobów customizacji SharePoint,
  • doświadczenie w pracy projektowej,
  • pierwsze doświadczenia w zarządzaniu,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • wykształcenie wyższe.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie,
  • samodzielną, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość realnego wpływu na biznes i kierunek rozwoju organizacji,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej.