Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-07-09
Gameplay Developer
Nr ref. 192342/7075
Cała Polska
IT

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, studia developerskiego zajmującego się tworzeniem rozwiązań na niemalże wszystkie platformy, poszukujemy specjalistów do rozwoju obszaru gameplay. Możliwa praca w 100% zdalna.

Miejsce pracy:

Opis stanowiska:
  • implementacja rozgrywki w Unreal Engine 4 / innym silniku opartym o C++ (w zależności od projektu),
  • projektowanie architektury,
  • udział w wymianie wiedzy i doświadczeń,
  • zaangażowanie w code review,
  • udział w testowaniu gier.
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia w roli Programisty Gier,
  • udział w co najmniej 1 komercyjnym projekcie,
  • biegła znajomość języka C ++,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym – wyższy będzie atutem.

Mile widziane:

  • bardzo dobra znajomość silnika Unreal Engine 4,
  • pasja do gier,
  • zainteresowanie grami RPG.
Oferta obejmuje:
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatne ubezpieczenie na życie i opiekę zdrowotną,
  • współfinansowanie kart Multisport,
  • lekcje angielskiego,
  • brak crunchy,
  • biuro przyjazne zwierzętom,
  • dofinansowanie udziału w konferencjach i warsztatach.