Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie metody stosują pracodawcy, żeby wyłowić największe talenty.
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-05-14
Senior .NET Developer
Nr ref. 192304/7078
Kraków, małopolskie
IT
Data aktualizacji: 2021-05-14 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych Klientów, instytucji z branży finansowej, poszukujemy Senior .NET Developera, który dołączy do zespołu doświadczonych specjalistów, zajmującego się rozwojem nowych, wymagających produktów firmy. Dołącz do zespołu, jeśli chcesz rozwijać infrastrukturę nowej generacji i interesujesz się zagadnieniami takimi jak blockchain czy sztuczna inteligencja.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • analizowanie, projektowanie, rozwój, testowanie i debugowanie oprogramowania oraz tworzenie rozwiązań dla problemów biznesowych i technicznych firmy,
  • współpraca z analitykami biznesowymi i project managerami w celu przekształcenia złożonych wymagań biznesowych w działające i zrównoważone oprogramowanie,
  • zaangażowanie w projektowanie architektury produktu,
  • rozwój aplikacji i projektów przy użyciu C# / .NET, Angular,
  • zaangażowanie w code review,
  • pisanie testów jednostkowych i automatycznych w celu zapewnienia najwyższej jakości produktu,
  • pomoc w doskonaleniu metodologii testów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w ceremoniach Scrumowych,
  • codzienna współpraca z zespołem,
  • wsparcie młodszych członków zespołu.
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia w roli C# /.NET Developera,
  • doświadczenie z programowaniem obiektowym,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów biznesowych i tworzeniu rozwiązań przy współpracy z przedstawicielami różnych szczebli organizacji,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1),
  • wyższe wykształcenie na kierunkach informatycznych lub pokrewnych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w rozwoju warstwy frontendowej, znajomość frameworka Angular,
  • doświadczenie w projektach dla branży finansowej.
Oferta obejmuje:
  • plan oszczędnościowy dla pracowników,
  • ubezpieczenie na życie (wersja premium),
  • prywatną opiekę medyczną (pakiet VIP),
  • kartę Multisport / bilety do kina / inne usługi,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacji,
  • kursy językowe,
  • szkolenia umiejętności miękkich,
  • warsztaty techniczne.