Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-07-18
Senior C++ Developer
Nr ref. 192343/7093
Polska
IT

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych Klientów, dostawcy usług w branży gamingowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:
  • udział w projektach związanych z portowaniem i remasterowaniem gier,
  • optymalizacja oprogramowania dla różnego rodzaju platform,
  • implementacja funkcjonalności,
  • debugowanie i implementacja kodu (programowanie niskopoziomowe),
  • udział w projektowaniu architektury.
Wymagania:
  • 4+ lat doświadczenia w programowaniu w C++,
  • co najmniej rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie z co najmniej jedną z następujących platform: PC, konsola (Xbox / PS / Wii), Mac, iOS, Android,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów,
  • dobre umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do dzielenie się wiedzą i wymiany doświadczeń.

Mile widziane:

  • wiedza i praktyczne doświadczenie w co najmniej jednym z następujących obszarów: grafika, fizyka, sieci, dźwięk, sztuczna inteligencja,
  • komercyjne doświadczenie w programowaniu gier,
  • znajomość Lua, Python, DirectX, OpenGL, C #, UE3 / UE4, Unity,
  • wyższe wykształcenie na kierunkach informatycznych lub pokrewnych.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy w nowoczesnym biurze w Warszawie lub Gdańsku, lub całkowicie zdalnie,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • zajęcia z języka angielskiego lub japońskiego,
  • świeże owoce i pyszna kawa,
  • praca w doświadczonym zespole,
  • zaangażowanie w rozwój ciekawych projektów,
  • dynamiczne środowisko pracy (przy jednoczesnym braku crunchy).