Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-07
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

  • Znajomość Java SE oraz Java EE (Servlet, JSP)
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Doświadczenie z XML oraz JSON
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne omawianie tematów technicznych z klientem
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Maven lub Gradle
  • Doświadczenie z Apache Sling, JCR i OSGi
  • Doświadczenie z Adobe AEM
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Java
Java
SQL
SQL

Twoja przyszła rola

  • Implementacja i wdrażanie aplikacji przy użyciu najnowszych technologii i frameworków
  • Współpraca z analitykami i testerami w celu dostarczenia wysokiej jakości oprogramowania
  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji klasy Enterprise
  • Optymalizacja i modyfikacja istniejących aplikacji
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

Doświadczenie z Adobe Experience Manager nie jest wymagane. Zapewniamy wsparcie specjalistów z Deloitte, którzy pokażą Ci, na czym w praktyce polega praca z platformą Adobe w zakresie programowania, administracji i prowadzenia projektów.

Co oferujemy

Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Challenging tasks
Ambitne zadania
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Ludzie z którymi chce się pracować
Leaders supporting career development
Liderzy wspierający rozwój kariery
Multiple geographies and clients
Mnogość rynków i klientów
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy z domu

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Aby zapewnić realne korzyści biznesowe naszym klientom, zespół naszych programistów pomaga im prognozować i formułować strategie zarządzania relacjami z klientami oraz działania marketingowe, a także wdrażać wspólnie wypracowane rozwiązania technologiczne w postaci aplikacji opartych o platformę Adobe.

Pomagamy naszym klientom począwszy od strategii, poprzez analizę wymagań biznesowych, wdrożenia, szkolenie przyszłych użytkowników aż do wsparcia powdrożeniowego. Umiejętnie łączymy wiedzę o procesach branżowych z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie technologii wspomagających i platform oprogramowania w chmurze.

Dzięki naszej bogatej wiedzy o platformie Adobe, wiedzy z zakresu architektury rozwiązań oraz globalnemu partnerstwu z Adobe, jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej innowacyjne rozwiązania, które pomagają w sprawnej transformacji biznesowej.