Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-06-06
Warszawa, mazowieckie
IT, Project Management
Data aktualizacji: 2021-06-06 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Do obsługi jednego z naszych kluczowych Klientów - znanej, międzynarodowej organizacji - poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. rozwoju aplikacji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 192373/7108

Opis stanowiska:
  • przeprowadzanie analizy potrzeb biznesowych oraz przełożenia ich na rozwiązania systemowe,
  • przygotowywanie scenariuszy testowych oraz projektowanie i realizacji testów,
  • koordynowanie prac wdrożeniowych związanych ze zidentyfikowanymi błędami,
  • wdrażanie nowych funkcjonalności i wsparcie w procesie odbioru rozwiązań,
  • tworzenie dokumentacji biznesowej i technicznej,
  • komunikacja z zewnętrznymi dostawcami.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość platform do współpracy (Jira, Confluence),
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność priorytetyzowania zadań,
  • proaktywność.
Oferta obejmuje:
  • dowolną formę współpracy,
  • rozwój w ramach wewnętrznych projektów w strukturach międzynarodowej korporacji,
  • pakiet benefitów,
  • biuro w dogodnej lokalizacji (praca zdalna w czasie pandemii).