Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-06-25
IT Project Manager
Nr ref. 192376/7110
Warszawa, mazowieckie
IT

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Do obsługi jednego z naszych kluczowych Klientów - dużej, międzynarodowej organizacji - poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • koordynacja prac rozwojowych i utrzymaniowych przy platformach wewnętrznych Klienta,
  • przygotowywanie scenariuszy testowych oraz zebranych wymagań ze strony biznesowej,
  • koordynowanie prac wdrożeniowych z zewnętrznym dostawcą,
  • dbanie o właściwy proces komunikacji pomiędzy interesariuszami biznesowymi a dostawcą,
  • nadzór nad realizacją zadań utrzymaniowych,
  • wsparcie w procesie wdrażania globalnych rozwiązań.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w podobnej roli,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • znajomość platform do współpracy (Jira, Confluence),
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność priorytetyzowania zadań i pracy pod presją czasu,
  • proaktywność.
Oferta obejmuje:
  • dowolną formę współpracy,
  • możliwości rozwoju w ramach wewnętrznych projektów,
  • pakiet benefitów,
  • biuro w dogodnej lokalizacji (praca zdalna w czasie pandemii).