Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-07-13
Zastępca Głównego Księgowego
Nr ref. 192429/7151
Wałbrzych, dolnośląskie
Księgowość
angielski, włoski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - międzynarodowej spółki produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Opis stanowiska:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • optymalizacja procesów księgowych,
  • kontrola pod względem formalno-rachunkowym faktur i innych dokumentów firmy,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami,
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • kontrola pełnej dokumentacji księgowej.
Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego i / lub angielskiego,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • szeroka wiedza z zakresu rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość ustaw, prawa podatkowego,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • umowę bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji,
  • wysoką kulturę pracy i świetną atmosferę.