Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-08-19
Rekruter (BPO/SSC, Finanse)
Nr ref. 190115/4999
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Human Resources

www.goldmanrecruitment.pl

W związku z rozwojem naszej firmy w Polsce, poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój kariery zawodowej kandydatów do zespołu w Warszawie. Szukamy osób, które chcą współuczestniczyć w budowie naszej pozycji na rynku i nie boją się wyzwań.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • realizacja projektów rekrutacyjnych dla naszych klientów z obszaru BPO/SSC oraz finansów i księgowości,
  • wyszukiwanie najbardziej odpowiednich kandydatów na rynku za pomocą direct search, social media i wewnętrznej bazy,
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami na stanowiska specjalistyczne,
  • budowanie trwałych i profesjonalnych relacji z aktualnymi i nowymi klientami,
  • poszerzanie wiedzy branżowej, tak by efektywnie doradzać klientom i kandydatom.
Wymagania:
  • chęć rozwoju zawodowego,
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji dla klientów z segmentu SSC lub na stanowiska finansowe,
  • komunikatywność, samodzielność, nastawienie na cel i wysokie ambicje,
  • umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku, gdzie współpraca i partnerstwo to podstawowe wartości,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży, obsługi klienta lub rekrutacji,
  • mile widziani studenci III, IV lub V roku studiów.
Oferta obejmuje:
  • pracę w przyjaznej atmosferze i zespole profesjonalistów,
  • biuro w centrum Warszawy,
  • możliwość rozwoju kariery w kierunku eksperckim lub menadżerskim,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • nowoczesny system CRM,
  • wyjazdy zagraniczne dla najlepszych konsultantów, do tej pory były to: Nowy Jork, Dubaj, Barcelona, Teneryfa, Tel Aviw,
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, MyBenefit, świeże owoce, samochody służbowe dla menedżerów i najlepszych konsultantów).