New Business Solutions
Data aktualizacji: 2021-06-24
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
Accounting supervisor

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Accounting supervisor podlegać będzie bezpośerdnio managerowi księgowości w ramach kilkunastoosobowego zespołu księgowego.

Zakres obowiązków:
  • Nadzór merytoryczny nad księgami  rachunkowymi i rozliczeniami podatkowymi  grupy klientów
  • Bieżąca organizacja, wsparcie merytoryczne i weryfikacja pracy mniej doświadczonych  członków zespołu
  • Przygotowanie i/lub weryfikacja rozliczeń i deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie i/lub weryfikacja sprawozdań  finansowych oraz innych raportów finansowych
  • Prowadzenie komunikacji z klientami, w tym w języku angielskim

Wymagania
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych  (preferowane w firmie outsourcingowej)
  • Praktyczna znajomość polskich standardów  rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Praktyczna znajomość i sprawna obsługa  programów finansowo-księgowych oraz programu Excel (mile widziana znajomość programu Enova)
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (komunikacja z klientem anglojęzycznym)
  • Pozytywna energia i nastawienie do wykonywanych zadań
  • Samodzielność, dokładność, staranność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonej kadry
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz pakiet  sportowy dofinasowany przez pracodawcę
  • Uczestniczenie w różnorodnych projektach,  współpraca z renomowanymi doradcami, audytorami oraz kancelariami prawnymi
  • Perspektywy rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
Poziom stanowiska
Kierownik