New Business Solutions
Data aktualizacji: 2021-06-24
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
Księgowy / Księgowa
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych kilku podmiotów
  • Weryfikacja dokumentów źródłowych oraz ujmowanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
  • Analiza i uzgadnianie sald kont
  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz innych raportów finansowych
  • Bieżąca komunikacja z klientami w kwestiach związanych z obsługą księgowo-rachunkową

Wymagania
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kompleksowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (preferowane w firmie outsourcingowej,)
  • Praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Praktyczna znajomość i sprawna obsługa programów finansowo-księgowych oraz programu Excel (mile widziana znajomość programu Enova)
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (komunikacja z klientem anglojęzycznym)
  • Pozytywna energia i nastawienie do wykonywanych zadań
  • Samodzielność, dokładność, staranność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę bez  okresu próbnego
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy  zdalnej
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie  doświadczonej kadry
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy dofinasowany przez pracodawcę
  • Uczestniczenie w różnorodnych projektach, współpraca z renomowanymi doradcami, audytorami oraz kancelariami prawnymi
  • Perspektywy rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista