Deloitte
Data aktualizacji: 2021-11-23
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
Deloitte
HR Coordinator

Kogo szukamy

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko HR Koordynatora który będzie brał czynny udział w budowaniu oraz realizacji strategii rozwoju zespołów podatkowych i prawnych w Deloitte Tax&Legal.

Poszukujemy osoby, która rozumie biznes, zachodzące w nim procesy i potrafi przełożyć te umiejętności na szeroko rozumiany obszar Human Resources.

Dołącz do naszego zespołu ekspertów i wraz z nami realizuj w swojej karierze zadania, które staną się best practices w Twojej specjalizacji.

  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku w obszarze HR w firmie międzynarodowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania procesów wspierających zespoły merytoryczne oraz praktyczną znajomość narzędzi HR
  • Znajomość prawa pracy
  • Gotowość do pracy w zmiennym, dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Nastawienie na realizację założonych celów, elastyczność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
Dyplom magistra
3+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych dla poszczególnych linii biznesowych
  • Udział w działaniach w zakresie budowania wizerunku pracodawcy
  • Zapewnienie realizacji strategii HR w kluczowych obszarach m.in. onboardingu, ocen i zarządzania efektywnością, szkoleń i rozwoju pracowników
  • Bieżące wsparcie i doradztwo w obszarze HR dla menedżerów
  • Optymalizacja procesów HR
  • Zapewnienie właściwej komunikacji i wdrożenia projektów i inicjatyw z obszaru HR
  • Raportowanie i analiza wskaźników HR
  • Wspieranie działań związanych z obsługą kadrowo-płacową

Co oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Benefity
Deloitte Adventure Team
Challenging tasks
Ambitne zadania
Karta Multisport
Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie grupowe
Voluntary activities
Wolontariat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość pracy z domu
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jesteśmy zespołem, który wspiera nie tylko całą organizację, ale też każdego pojedyńczego pracownika. Nasze kompetencje i rola obejmują przede wszystkim: selekcję i rekrutację, szkolenia, tworzenie systemów motywacyjnych, budowanie zaangażowania pracowników, rozwój przywództwa, zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy, analityka HR. Ważnym elementem działań jest również Employee Well Being.