Deloitte
Data aktualizacji: 2021-07-01
Rzeszów, podkarpackie
Podatki, Konsulting, Analiza

Kogo szukamy

Jeśli jesteś...

  • studentem ostatniego roku studiów lub absolwentem kierunków: rachunkowość, finanse, ekonomia, prawo lub administracja
  • osobą interesującą się podatkami i chcącą rozwijać się w tym obszarze - mile widziana jest wiedza oraz doświadczenie w zakresie podatków/prawa podatkowego
  • osobą ambitną, nastawioną na rezultaty i pracę w zespole
  • osobą z dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2) oraz pakietu MS Office
  • gotowy do podróży służbowych ( raz na 2-3 tygodnie spotkania z Teamem w Warszawie)

4+
Rok studiów
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Word
MS Word
MS Excel
MS Excel
Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania
MS PowerPoint

Twoja przyszła rola

  • wyszukiwanie i wstępne analizowanie informacji z obszaru podatków od nieruchomości na potrzeby realizowanych projektów
  • udział w rozwiązywaniu konkretnych problemów prawno-podatkowych, sporządzaniu raportów, opinii, pism do organów podatkowych
  • aktywne wsparcie zespołu w pracy nad realizowanymi projektami przy reserchach, opracowywaniu danych oraz kalkulacjach podatkowych

Co oferujemy

Co zyskujesz?

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, regularne godziny)
  • rozwój kompetencji miękkich: współpracy, zarządzania czasem, umiejętności prezentacji i perswazji oraz przedsiębiorczości w działaniu
  • możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności
  • zadbamy również o to, abyś rozwinął swoje najlepsze cechy, bo cenimy Twój talent

  • wyzwania zawodowe każdego dnia
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, udział w różnych zespołowych aktywnościach sportowych.
  • szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz rozwój umiejętności (szkolenia wewnętrzne)
  • różnorodny, młody i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę

Karta Multisport
Deloitte Adventure Team
Challenging tasks
Ambitne zadania
Możliwość pracy z domu
Kreatywne środowisko pracy
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Praca z największymi markami
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Ludzie z którymi chce się pracować
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Leaders supporting career development
Liderzy wspierający rozwój kariery

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

W ramach Zespołu ds. podatku od nieruchomości Deloitte świadczymy usługi doradcze dla największych firm działających na polskim rynku. Nasze usługi obejmują w szczególności bieżące doradztwo z zakresu podatków lokalnych (i związanych z nimi przepisów prawa budowlanego), przeglądy rozliczeń podatkowych oraz wsparcie w rozliczaniu nowych inwestycji. Angażujemy się także w postępowania przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Nasza praca łączy w sobie elementy rachunkowe i prawne, dlatego też nasz zespół składa się z osób o różnorodnym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym.