Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-04
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Poszukujemy ambitnych osób do roli Cloud DevOps, które dołączą do dynamicznego zespołu Cloud Engineering w Deloitte realizującego ciekawe projekty w obszarze chmur publicznych w zakresie wdrożeń, migracji czy też budowy nowych rozwiązań w oparciu o cloud computing.

Oczekujemy:

  • 4-5 lat pracy z rozwiązaniami DevOps;
  • Minimum 2 lata doświadczeń we wdrażaniu rozwiązań w chmurze publicznej (AWS lub Azure lub GCP);
  • Dobrej znajomości najważniejszych usług w wybranej chmurze publicznej oraz chęć do poznania innych chmur;
  • Znajomości wiodących narzędzi do zarządzania infrastrukturą (CloudFormation, Terraform, Arm);
  • Znajomości rozwiązań CI/CD;
  • Umiejętności konfiguracji wysoko dostępnych i bezpiecznych środowisk;
  • Podstawowej znajomości Docker i Kubernetes;
  • Znajomości j. angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Znajomości narzędzi do monitorowania usług i wdrożeń w chmurach publicznych;
  • Podstawowej znajomości zagadnień SRE;
  • Umiejętności  rozwiązywania problemów.
Dyplom magistra
4+
Lata doświadczenia
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • Tworzenie wdrożeń Infrasctructure as Code
  • Automatyzacja deploymentów i tworzenia infrastruktury w oparciu o Infrasctructure as Code;
  • Audyt istniejących rozwiązań w chmurze publicznej;
  • Projektowanie i wdrażanie bezpiecznych, wysoko dostępnych i efektywnych kosztowo rozwiązań w chmurze publicznej;
  • Tworzenie rozwiązań opartych o technologie Serverless i PaaS.

Co oferujemy

  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów multi-cloud w obszarze nowoczesnych technologii.
  • Unikalną kulturę działu oraz firmy. Jesteśmy nastawieniu na rozwój, ciekawe projekty i atmosferę wzajemnego zaufania.
  • Nowoczesne narzędzia pracy i dostęp do kursów oraz do mentorów.
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej Rodziny.
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Karta Multisport
Challenging tasks
Ambitne zadania
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Możliwość pracy z domu
Recruitment Incentive Program – Stars
Language courses
Kursy językowe
Spotkania integracyjne
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Working across multiple geographies and clients
Praca w międzynarodowym środowisku i poza granicami kraju
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Leaders supporting career development
Liderzy wspierający rozwój kariery

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Systems & Cloud Engineering

Pomagamy naszym klientom uporać się z przejściem z rozwiązań hostowanych w własnym datacenter do rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową. Doradzamy w zakresie chmury obliczeniowej w szczególności w zakresie, transformacji organizacji do modelu cloud, migracji systemów do chmury, optymalizacji wykorzystania chmury i rozwoju aplikacji cloud native.