Deloitte
Data aktualizacji: 2022-03-03
Rzeszów, podkarpackie
Podatki, Konsulting, Księgowość
angielski, polski
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Jeśli...

  • jesteś studentką lub studentem 4 lub 5 roku studiów (kierunków: rachunkowość, finanse, ekonomia lub zarządzanie)
  • chcesz się rozwijać w obszarze podatków
  • znasz język angielski
  • znasz programy MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • jesteś osobą ambitną, nastawioną na rezultaty i pracę w zespole
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia

4+
Rok studiów
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS PowerPoint
MS Word
MS Word
MS Excel
MS Excel

Twoja przyszła rola

 Będziesz wspierać zespół Cen Transpeforych w takich zadaniach jak:

  • wyszukiwanie i wstępne analizowanie informacji z obszaru podatków i rachunkowości na potrzeby realizowanych projektów
  • wsparcie przy opracowywaniu analiz porównawczych (benchmarking), modeli ekonomicznych oraz dokumentacji dotyczących cen transferowych
  • pomoc w rozwiązywaniu konkretnych problemów prawno-podatkowych, sporządzaniu min.  szkiców raportów, opinii, wniosków o interpretacje, pism w kontrolach podatkowych
  • aktywne wsparcie zespołu w pracy nad realizowanymi projektami dla największych międzynarodowych przedsiębiorstw

Co oferujemy

Co możemy Ci zagwarantować:

  • płatne praktyki (na podstawie umowy zlecenie), które mogą zakończyć się ofertą pracy
  • przyjacielską i wspierającą atmosferę
  • poznanie najlepszych praktyk, narzędzi, nowych technologii oraz standardów funkcjonowania zespołów w Doradztwie Podatkowym Deloitte
  • szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz kompetencji miękkich (szkolenia wewnętrzne)
Kreatywne środowisko pracy
Praca z największymi markami
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe
Deloitte Adventure Team
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Karta Multisport
Ludzie z którymi chce się pracować
Challenging tasks
Ambitne zadania

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Cen Transferowych pomaga klientom w zarządzaniu ryzykiem związanym z cenami transferowymi, które może występować w ramach działalności gospodarczej. Nasze projekty uwzględniają założenia biznesowe Klientów, tak, aby wprowadzone rozwiązania były dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej.