Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-09-13
Warszawa, mazowieckie
IT
angielski
Data aktualizacji: 2021-09-13 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, polskiej firmy outsourcingowej realizującej projekty dla największych marek w Polsce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Support IT Systemu Sprzedażowego.

Support IT Systemu Sprzedażowego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 192585/7300

Opis stanowiska:
  • support użytkowników jako druga linia wsparcia - kontakt z użytkownikami Aplikacji oraz z dostawcami przy trudniejszych problemach z systemem,
  • koordynacja, nadzór, korekty, zakładanie oraz zamykanie kont dla pracowników B2B w systemie sprzedażowym na podstawie zleceń od użytkowników,
  • nadzór nad helpdeskiem (pierwszą linią wsparcia) – uzupełnianie wiedzy / podsumowanie zdarzeń,
  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników (mail, telefon) i bieżącej komunikacji z użytkownikami,
  • techniczne oraz merytoryczne wsparcie użytkowników,
  • identyfikowanie zgłoszeń, priorytetyzacja i odpowiednie ich kanalizowanie w zależności od typu zgłoszenia i systemu, którego ono dotyczy,
  • definiowanie cyklu sprzedażowego, ankiet i karty klienta na systemach sprzedażowych Klienta,
  • testowanie Aplikacji oraz wprowadzanie nowych developmantów.
Wymagania:
  • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie z obszaru IT,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy w dynamicznych i zmiennych warunkach,
  • umiejętność koordynacji pracy wielu niezależnych stron.
Oferta obejmuje:
  • ciekawe projekty dla dużych Klientów,
  • rynkowe wynagrodzenie,
  • zestaw benefitów (opieka medyczna, multikafeteria),
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia.