Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2021-10-13
Katowice, śląskie
Audyt, Konsulting
Data aktualizacji: 2021-10-13 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

 

W ostatnich latach wszyscy doświadczamy istotnych zmian technologicznych. Postęp cyfrowy dotyka również naszych klientów. Widzimy, jak w istotny sposób zmieniają podejście do prowadzonej działalności - coraz częściej pracują zdalnie i jednocześnie z wielu lokalizacji. Powstanie i rozwój Centrum Kompetencji Assurance w Katowicach jest jedną z naszych kluczowych odpowiedzi na to wyzwanie. 


Pracując w naszym Centrum Kompetencji Assurance będziesz mieć możliwość bezpośredniej pracy z liczną i różnorodną grupą klientów, przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii do przeprowadzania prac audytowych w kluczowych obszarach audytu finansowego (bez konieczności podróżowania). 
 

Specjalista ds. Audytu Finansowego (zespół IT Risk Assurance)

Rola:

Jako Specjalista będziesz miał(-a) możliwość dołączenia do zespołu realizującego różnorodne projekty i poznania w praktyce takich obszarów jak zarządzanie ryzykiem,, systemy kontroli wewnętrznej,  ład korporacyjny, compliance, ocena i optymalizacja organizacji IT i bezpieczeństwa, bezpieczeństwo informacji, sposoby organizacji procesów biznesowych.

 

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

 • wykształcenie wyższe,

 • mile widziane 1-2 lata doświadczenia zawodowego, najchętniej w instytucjach finansowych lub firmach doradczych,

 • swobodę komunikowania się w języku angielskim,

 • wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne,

 • mile widziany  udział w zagranicznych stażach lub wymianach studenckich.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie bez konieczności wyjazdów,

 • możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności,

 • zdalny kontakt z klientem podczas realizowanych projektów,

 • partnerskie relacje i pracę w zgranym zespole,

 • konkurencyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny oraz kwartalnymi punktami do wykorzystania na - m. in. kartę sportową, bilety do kina, voucher do restauracji, bony zakupowe i wiele innych,

 • laptop i smartfon z dużym pakietem danych,

 • wyjazdy i spotkania integracyjne,

 • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe,

 • program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację. 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.