Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2021-10-21
Katowice, śląskie
Podatki, Konsulting, Księgowość
Data aktualizacji: 2021-10-21
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

A career within Corporate Tax services, will provide you with the opportunity to help our clients meet their tax obligations while managing the impact tax has on their business. You’ll advise clients on their local and overseas tax affairs, while acting as a strategic consultant related to business analysis, managing working capital, and profit sharing for partners. You’ll also help organisations understand the pricing implications of goods and services between related parties, as well as providing advice on tax implications of deals.

Our team helps our clients improve their tax function to control risk and facilitate better decision making. You’ll focus on helping businesses with tax strategy, ensuring tax compliance, increasing post tax profits, and providing application support to achieve the best corporate tax practices.

Konsultant w zespole Corporate Tax

 

Corporate TAX to zgrany zespół ambitnych i profesjonalnych, a zarazem radosnych osób, pracujących we wszystkich biurach PwC w Polsce. W ramach swoich kompetencji  świadczymy usługi doradztwa podatkowego głównie w obszarze CIT, a także podatku od nieruchomości oraz pozyskiwania ulg podatkowych na działalność rozwojową i inwestycyjną. Zespół realizuje projekty między innymi w następujących dziedzinach:

 • bieżące doradztwo podatkowe związane z prowadzoną działalnością gospodarczą;

 • przeprowadzanie przeglądów podatkowych;

 • analiza podatkowych aspektów restrukturyzacji i doradztwo transakcyjne;

 • pozyskiwanie i rozliczanie ulg podatkowych oraz dotacji;

 • sporządzanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji podatkowych; 

 • uczestnictwo w postępowaniach przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi;

 • szkolenia merytoryczne dla klientów.

Czekamy na:

 • absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze),

 • osoby o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:
  - znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania,
  - swobodnie komunikują się w języku angielskim,
  - dobrze znają programy MS Office,
  - budują relacje i chętnie pracują w zespole,
  - są na bieżąco ze światem i biznesem.

Dlaczego warto?

 • masz szansę zdobyć doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów doradztwa podatkowego i przeglądów podatkowych w zakresie CIT,

 • poznasz specyfikę prowadzenia rozliczeń podatkowych spółek oraz przygotowywania kalkulacji podatkowych zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i firm rodzinnych,

 • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy,

 • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem
  w przyszłości.

Co oferujemy: 

 • atrakcyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny oraz kwartalnymi punktami do wykorzystania na - m. in. kartę sportową, bilety do kina, vouchery do restauracji, bony zakupowe i wiele innych.

 • możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów,

 • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring,

 • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego,

 • możliwość pracy w formie hybrydowej. 

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-l 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.