Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2021-10-20
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Data aktualizacji: 2021-10-20 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience. Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie. Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

 

Każde rozwiązanie informatyczne opiera się na danych, dlatego obszar zarządzania danymi to kluczowe ogniwo w projektach Dział DATA w PwC IT Services to grupa ekspertów potrafiących zrozumieć potrzeby biznesowe naszych Klientów tak, aby projektowane przez nas rozwiązania w pełni spełniały oczekiwania wszystkich użytkowników. Projektujemy hurtownie danych, konfigurujemy systemy raportowe, planujemy i przeprowadzamy procesy migracji danych dla przedsiębiorstw z rozmaitych sektorów branżowych. Nasi inżynierowie dbają o jakość danych, optymalizację kodu procedur niezależnie od technologii, definiują przepływy w procesach ETL/ELT, a analitycy i architekci opracowują strategię podejścia do danych dla całego przedsiębiorstwa.

 

Do naszego zespołu “Data” poszukujemy osób, które chcą budować swoje kompetencje w obszarze projektowania i implementacji rozwiązań chmurowych (w szczególności opartych o Azure Data Platform). Jeśli, więc masz już za sobą doświadczenia w projektowaniu i budowie rozwiązań bazodanowych “on-premise” i chcesz przenieść się do chmury, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Junior Azure Data Developer

 

Rola:

 • Budowa rozwiązań do zarządzania i przetwarzania danych opartych na Microsoft Azure,

 • Realizacja rozwiązań według wcześniejszego projektu,

 • Udział w opracowywaniu architektury rozwiązania (w zależności od poziomu doświadczenia kandydata\kandydatki)

 

Profil kandydata:

 • Minimum 2 lata doświadczenia w zagadnieniach bazodanowych lub BI,

 • Doświadczenia w projektowaniu i implementacji procesów ETL\ELT (narzędzia SSIS, Informatica PC, Talend etc.),

 • Dobra znajomość SQL,

 • Znajomość PL-SQL/T-SQL/Pg-SQL,

 • Wysokie umiejętności analityczne,

 • Umiejętność pracy w grupie, pracy z klientem, komunikatywność,

 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1),

 • Pierwsze praktyczne doświadczenia w pracy z komponentami Azure Data Platform (Azure Data Factory, Azure Data Bricks, Azure SQL etc.) będą plusem.

 

Oferujemy:

 • Możliwość rozwoju kompetencji i certyfikacji w obszarze Azure Data Platform,

 • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą,

 • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych,

 • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych,

 • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.