Deloitte
Data aktualizacji: 2021-11-25
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość

Kogo szukamy

Absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów kierunków matematycznych i ekonomicznych którzy

  • Biegle posługują się programem excel oraz językiem angielskim
  • Mają za sobą pierwsze doświadczenia w pracy w branży finansowej
  • Są dyspozycyjni (5 dni w tygodniu)
3+
Rok studiów
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS PowerPoint
MS Excel
MS Excel
ACCA
ACCA
CFA
CFA
MS Word
MS Word

Twoja przyszła rola

Rozpoczynając pracę w Doradztwie Finansowym dołączasz do zespołu ekspertów, którzy na co dzień zajmują się transakcjami z pierwszych stron gazet.

Twoja praca będzie polegała m.in. na wsparciu naszych Klientów w procesach kupna i sprzedaży spółek, przygotowywaniu wycen, analiz i modeli finansowych oraz badań due dilligence. Będziesz mógł także wziąć udział w procesach restrukturyzacji finansowej. Jako pełnoprawny członek zespołu będziesz uczestniczyć w każdym etapie realizacji projektów. Zyskasz możliwość zapoznania się ze skomplikowanym, choć jednocześnie fascynującym procesem doradzania firmom przy realizowaniu transakcji.

Co oferujemy

  • 4 miesięczne płatne praktyki,
  • Po okresie praktyk – możliwość kontynuowania współpracy na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,
  • Współpracę z ekspertami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych.
Elastyczne godziny pracy
Ludzie z którymi chce się pracować
Team spirit
Duch zespołowy
Integration and fun events
Wydarzenia integracyjne i rozrywkowe
Karta Multisport
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Challenging tasks
Ambitne zadania
Leaders supporting career development
Liderzy wspierający rozwój kariery

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Doradztwo Finansowe. Jesteśmy największym doradcą transakcyjnym w Europie i na świecie pod kątem liczby zrealizowanych transakcji – według „Mergermarket”. Doradzamy w zakresie corporate finance, finansowania kapitałowego i dłużnego, fuzji i przejęć, wycen, przeciwdziałania nadużyciom, badania due diligence i restrukturyzacji. Inwestujemy w naszych pracowników m.in. dofinansowując kwalifikacje zawodowe CFA (Chartered Financial Analyst) i ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).