Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-10-13
mazowieckie
Zakupy, Logistyka

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. Logistyki ze Znajomością SAP
Miejsce pracy: mazowieckie
Nr ref. 192791/7479

Opis stanowiska:
  • wspomaganie zarządzania magazynem poprzez kontrolę przyjęć, wydań, składowania i dystrybucji,
  • dbanie i utrzymywanie optymalnej struktury i poziomu zapasów,
  • realizacja zakupów surowców i wyrobów gotowych,
  • kontakt z dostawcami,
  • zgłaszanie i monitorowanie szkód transportowych,
  • nadzór nad poprawnością procesów,
  • zarządzanie modułem WM/SD w systemie SAP,
  • testy oraz wdrażanie nowych funkcjonalności SAP,
  • wsparcie końcowych użytkowników SAP,
  • przeprowadzanie remanentów w systemie SAP ,
  • znajomość zagadnień optymalizacji łańcucha dostaw,
  • uczestnictwo w projektach Lean management.
Wymagania:
  • praktyczna wiedza z zakresu SAP WM/SD,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na Excel,
  • znajomość języka angielskiego - B2,
  • zamodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w grupie,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność,
  • zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów,
  • umiejętności pracy wielowątkowej.
Oferta obejmuje:
  • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje,
  • autonomię i swobodę w działaniu, byś mógł/a  jak najskuteczniej dążyć do wyznaczonych celów,
  • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie,
  • dostęp do platformy learningowej,
  • atrakcyjną zniżkę na produkty.