Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-11-15
Specjalista ds. Kadr
Nr ref. 192804/7485
Swarzędz, wielkopolskie
Księgowość, Human Resources

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży logistycznej i transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Swarzędz

Opis stanowiska:
  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy,
  • ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych,
  • przygotowywanie raportów i analiz z zakresu kadrowego,
  • nadzór oraz sporządzanie dokumentów kadrowych dla Pracowników w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • administrowanie ubezpieczeniami społecznymi oraz zdrowotnymi pracowników.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenia w obszarze kadrowym,
  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenie w pracy z systemem kadrowym,
  • dokładność, odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych zadań.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.