Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-10-26
Business Analyst (IT Systems)
Nr ref. 192833/7509
Warszawa, mazowieckie
IT, Analiza, Project Management

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej spółki z branży logistycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • mapowanie i modelowanie procesów biznesowych poprzez: tworzenie diagramów BPMN i tabel decyzyjnych,
  • inicjowanie działań podnoszących jakość usług IT we współpracy ze wszystkimi zespołami MCUW-IT,
  • przeprowadzanie kontroli zgodności przebiegu procesów zgodnie z przygotowaną dokumentacją, wykrywanie niespójności i zbędnych działań,
  • kompletacja i aktualizacja dokumentacji, w szczególności: procedur ogólnych, procedur serwisowych, instrukcji użytkownika, dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w budowaniu procesów oraz w weryfikowaniu ich jakości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość praktyk ITIL,
  • komunikatywność,
  • kreatywność.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę na zastępstwo na okres około 18 miesięcy - z możliwością zatrudniena na stałe,
  • pracę w ambitnym zespole, wspierającym kreatywność i rozwój,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatną opiekę medyczną, kartę lunchową, dofinansowanie do sportu i rekreacji, dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, ubezpieczenie grupowe na życie).