PCC Rokita
Data aktualizacji: 2021-10-27
Brzeg Dolny, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość
PCC Rokita
Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Profil

  • Doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków w firmie produkcyjnej lub w audycie finansowym
  • Doświadczenie w pracy przy analizie dużej ilości danych
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Wiedza z zakresu controlligu, rachunkowości zarządczej
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy
  • Dokładność, skrupulatność i umiejętności analitycznego myślenia

Zadania

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • Budowanie modeli finansowych
  • Przeprowadzanie merytorycznych analiz budżetów i raportów
  • Tworzenie i rozwój narzędzi kontroli finansowej oraz raportowania finansowego
  • Przygotowywanie prognoz finansowych i budżetów
  • Sporządzanie planów finansowych, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby konsolidacji

Oferta

  • Interesująca praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Możliwość poszerzania kompetencji przy realizacji różnorodnych zadań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (szkolenia, dofinansowanie karty MultiSport, wczasów, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • Dobry dojazd do pracy (35 min pociągiem z Wrocławia-Dworca Głównego)
Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego
Wyrażam zgodę:
• na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy;
• na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji spółce Grupy PCC wskazanej w powyższym ogłoszeniu rekrutacyjnym i ich przetwarzanie przez tą spółkę, w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego.

Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Grupie PCC
• na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy;
• na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy PCC i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista