PwC
Data aktualizacji: 2023-05-21
Starszy Analityk IT
Nr ref. 262353WD
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, Analiza
angielski
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience. Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie. Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Departament Architektury i Integracji odgrywa kluczową rolę w projektowaniu rozwiązań na największych projektach w PwC. Dostarczamy projekty architektury biznesowej, funkcjonalnej i technicznej, w tym architektury danych i integracji. Członkowie naszego zespołu doradzają w wyborze technologii oraz kształtują wizję rozwoju architektury.

Zadania:

  • Prowadzenie warsztatów biznesowych dot. modelowania procesów i zbierania wymagań

  • Analiza i zarządzanie wymaganiami funkcjonalnymi i niefunkcjonalnymi

  • Analiza danych oraz projektowanie logicznych modeli danych

  • Merytoryczne wsparcie sprzedaży, w tym analiza potrzeb Klienta, szacowanie kosztów  i planowanie obszaru analizy, definiowanie najlepszych praktyk i rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klientów oraz analiza ryzyk

Profil kandydata:

  • Minimum 7 lat pracy przy projektach informatycznych

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - analityk biznesowy, systemowy

  • Doświadczenie projektowe przynajmniej w jednym z sektorów: telekomunikacja, finanse, energetyka, public

  • Znajomość UML i BPMN, narzędzi CASE

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację z uczestnikami projektu nie posługującymi się językiem polskim

  • Gotowość do wyjazdów w przypadku realizacji projektów dla klientów zagranicznych - wyjazdy służbowe do 40% czasu (dotyczy sytuacji po zniesieniu restrykcji zw. z pandemią Covid-19)

  • Umiejętność zarówno pracy samodzielnej z pełną odpowiedzialnością za efekt końcowy, jak również współpracy z członkami zespołu

Mile widziane:

  • Certyfikaty CBAP lub PMI-PBA lub inne dedykowane dla analityków biznesowych

  • Znajomość standardów branżowych

  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL

  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile

  • Znajomość produktów CRM: Salesforce, MS Dynamics

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawa praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT

  • Różnorodność projektów i branż

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze analizy biznesowej, systemowej, analizy danych

  • Środowisko informatyczne i procesy w firmie dobrze przygotowane do wsparcia pracy zdalnej w razie wystąpienia takiej potrzeby

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.