mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2021-12-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość

Od nas dostaniesz:

Prywatną opiekę
medyczną
Kartę
sportową
Atrakcyjne
miejsce pracy
w Centrum Łodz
Swobodny
dress code
Możliwość
rozwoju w
ramach Grupy
mBanku
Pyszną kawę
i owoce
Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz obsługa pracowników ww. obszarze;

  • przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń (umowa zlecenia, umowa o pracę);

  • Prowadzenie zgłoszeń i rozliczeń z ZUS;

  • obsługa administracyjna egzekucji komorniczych pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie;

  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • znajomość przepisów prawa pracy, znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętność naliczania wynagrodzeń- warunek konieczny;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (1 rok);

  • Dobrej znajomości obsługi komputera (Word, Excel);

  • Znajomość programu TETA (mile widziana), Płatnik;

  • Komunikatywność, doskonała organizacja pracy, umiejętność szybkiego, uczenia się i samodzielnego dokształcania

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista