Deloitte
Data aktualizacji: 2022-03-02
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Konsulting, Administracja
angielski, polski

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Profil poszukiwanego kandydata/kandydatki:

  • Ukończone studia prawnicze/ekonomiczne/zarządzanie;
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze nadzoru zgodności działalności z prawem/dziale compliance/dziale audytu wewnętrznego;
  • Znajomość zasad ładu korporacyjnego, audytu i systemów kontroli wewnętrznej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Kultura osobista i wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem;
  • Umiejętność poprawnej priorytetyzacji zadań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
1+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • Przegląd regulacji wewnętrznych i procesów w spółkach Deloitte;
  • Tworzenie i monitorowanie funkcjonowania regulacji wewnętrznych;
  • Współpraca z jednostkami Deloitte w zakresie zapewnienia zgodności procesów;
  • Analiza przepisów prawnych odnoszących się do działalności Spółek Deloitte oraz monitorowanie wdrażania zmian w jednostkach;
  • Udział w audytach compliance;
  • Przygotowywanie raportów compliance oraz dokumentowanie procesów związanych z zadaniami compliance;
  • Uzupełnianie formularzy oceny dostawców spółek Deloitte;
  • Działania ad hoc związane z obszarem compliance.

Co oferujemy

  • Możliwość zapewniania, pod nadzorem doświadczonych radców prawnych, wewnętrznego wsparcia prawnego umożliwiającego realizację ciekawych i rozwojowych projektów;
  • Pracę w zgranym i pozytywnym zespole;
  • Możliwość kompleksowego rozwoju i zdobycia unikalnej wiedzy oraz specjalizacji zawodowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
Challenging tasks
Ambitne zadania
Deloitte Adventure Team
Karta Multisport
Ludzie z którymi chce się pracować
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole