Deloitte
Data aktualizacji: 2022-01-20
Katowice, śląskie
Podatki, Konsulting
angielski, polski
REKRUTACJA ZDALNA

Kogo szukamy

Jeśli jesteś...

  • studentem V roku studiów magisterskich lub absolwentem kierunków: rachunkowość, finanse, ekonomia lub zarządzanie
  • osobą, która lubi kalkulacje oraz interesuje się podatkami i chce rozwijać się w tym obszarze
  • osobą o rozwiniętych umiejętnościach analitycznego myślenia
  • osobą ambitną, nastawioną na rezultaty i pracę w zespole
  • osobą z dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2) oraz progamu MS Excel

aplikuj  i... #postawkropkę z Deloitte!

Dyplom licencjata
Dyplom magistra
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Office
MS Office
MS Excel
MS Excel

Twoja przyszła rola

  • pomoc w sporządzaniu miesięcznych kalkulacji podatków i składek ZUS oraz w przygotowywaniu rocznych zeznań podatkowych dla osób fizycznych
  • wyszukiwanie i analizowanie informacji z obszaru podatków/prawa podatkowego na potrzeby realizowanych projektów
  • research informacji spoza obszaru podatków niezbędnych do realizacji prowadzonych projektów (np. informacji finansowych dotyczących wskazanych podmiotów, informacje o funkcjonowaniu danych branż lub gałęzi gospodarki)
  • aktywne wsparcie zespołu w pracy nad realizowanymi projektami

Co oferujemy

Co zyskujesz?

  • płatne praktyki (na podstawie umowy zlecenie), które mogą zakończyć się ofertą pracy
  • przyjacielską i wspierającą atmosferę
  • poznanie najlepszych praktyk, narzędzi, nowych technologii oraz standardów funkcjonowania zespołów w Doradztwie Podatkowym Deloitte
  • szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz kompetencji miękkich (szkolenia wewnętrzne)

Karta Multisport
Ludzie z którymi chce się pracować
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Kreatywne środowisko pracy
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Praca z największymi markami
Challenging tasks
Ambitne zadania

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Doradztwo Podatkowe oferuje kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności naszych klientów. Doradzamy przedsiębiorstwom w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, a pracodawcom w zakresie podatku PIT. Nasze usługi obejmują również ceny transferowe, fuzje i przejęcia, podatek VAT i akcyzę, cło, międzynarodowe prawo podatkowe, postępowania podatkowe i sądowe, ryzyko podatkowe, podatki w systemach IT. Częścią naszej firmy jest też zespół BPS świadczący outsourcing księgowy, podatkowy oraz kadrowo-płacowy.

Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski polski
Umiejętności
MS Excel MS Word
Języki