PwC
Data aktualizacji: 2022-07-01
Katowice, śląskie
Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Zespół wsparcia audytu finansowego (Assurance) w PwC Service Delivery Center w Katowicach świadczy kompleksowe usługi dla ponad 30 krajów. Zakres świadczonych usług obejmuje zadania z zakresu audytu finansowego, które skupiają się głównie na weryfikacji poprawności sprawozdań finansowych zgodnie z lokalnymi lub międzynarodowymi standardami rachunkowości, przeprowadzaniu testów detalicznych koniecznych do wydania opinii z badania sprawozdania finansowego przez biegłych rewidentów oraz wsparciu fazy planowania i analizie danych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Płatny Program stażowy z językiem angielskim [rekrutacja prowadzona online]

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów,
  • Praktyczna umiejętność pracy w programie MS Excel,
  • Dyspozycyjność minimum 32h w tygodniu,
  • Entuzjastyczne podejście do pracy zespołowej.

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja sprawozdań finansowych,
  • Przygotowywanie analiz biznesowych oraz raportów,
  • Praca z bazami danych.

To oferujemy:

  • Pięciomiesięczny płatny staż w oparciu o umowę zlecenia,
  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),
  • Program BeWell@PwCSDC, w tym dodatkowe ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, karta MultiSport,
  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,
  • Hybrydowy model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej),
  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Benefity:

  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Firmowa biblioteka,
  • Strefa relaksu,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Inicjatywy dobroczynne.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.