Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Deloitte
Data aktualizacji: 2023-07-20
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
angielski
Data aktualizacji: 2023-07-20
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Praktyki w dziale Doradztwa Finansowego

Praktyki w dziale Doradztwa Finansowego

Warszawa

Kogo szukamy?

Studentów od 3. roku na kierunkach finansowych i pokrewnych, którzy:

 • swobodnie posługują się programem Excel,
 • opanowali język angielski na poziomie zaawansowanym, 
 • mają za sobą pierwsze doświadczenia w pracy w branży finansowej lub znają podstawy rachunkowości i analizy finansowej,
 • wykazują zainteresowanie rynkiem transakcyjnym w zakresie fuzji i przejęć w Polsce,
 • są dyspozycyjni min. 35h tygodniowo (możliwe elastyczne godziny pracy).  

Twoja przyszła rola:

Praktyki w dziale Doradztwa Finansowego to okazja, żeby dołączyć do zespołu ekspertek i ekspertów, którzy na co dzień zajmują się transakcjami fuzji i przejęć z pierwszych stron gazet. Jako pełnoprawny członek zespołu będziesz uczestniczyć w każdym etapie realizacji projektów. Zyskasz możliwość zapoznania się ze skomplikowanym, choć jednocześnie fascynującym procesem doradzania firmom przy realizowaniu transakcji fuzji i przejęć.

Podczas praktyk dołączysz do jednego z naszych czterech zespołów w dziale Financial Advisory:

M&A Transaction Services – w ramach tego zespołu Twoja praca będzie polegała na wsparciu naszych Klientów w procesach kupna i sprzedaży spółek, głównie poprzez przygotowanie obszernego badania due dilligence.

Corporate Finance – dołączając do zespołu będziesz mieć okazję wspierać naszych ekspertów i ekspertki przy zawieraniu transakcji kupna i sprzedaży przedsiębiorstw oraz koordynacji całego procesu.

Valuation & Modeling – jako członek zespołu V&M będziesz mieć szansę wspierać i obserwować pracę doświadczonych specjalistów i specjalistek przy przygotowywaniu modeli biznesowych, wycen, biznes planów i analiz finansowych dla szerokiego zakresu celów.

Infrastructure & Capital Projects – pracując w tym zespole, będziesz pomagać przy strukturyzacji źródeł finansowania projektów i przedsiębiorstw, pozyskiwaniu finansowania dłużnego i kapitałowego. Zespół realizuje w dużej mierze projekty z branży energetycznej, z dużym skupieniem na OZE.

Co oferujemy:

 • 6 miesięczne płatne praktyki,
 • Elastyczne godziny i hybrydowy model pracy,
 • Po okresie praktyk – możliwość kontynuowania współpracy na podstawie umowy o pracę,
 • Możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności,
 • Współpracę ze specjalistami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych,
 • Dedykowany Buddy, który pomoże Ci wdrożyć się do zespołu.

O zespole:

Doradztwo Finansowe. Jesteśmy wiodącym doradcą transakcyjnym w Europie i na świecie pod kątem liczby zrealizowanych transakcji – według „Mergermarket”. Doradzamy w zakresie corporate finance, finansowania kapitałowego i dłużnego, fuzji i przejęć, wycen, badania due diligence i restrukturyzacji.


O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.