Deloitte
Data aktualizacji: 2022-11-03
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Manager ds. Podatków

Warszawa

Twoje zadania

  • bieżąca analiza regulacji podatkowych i ich skutków dla organizacji;
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego dla działu księgowości oraz innych wewnętrznych działów w Deloitte Poland;
  • asysta przy kontrolach podatkowych;
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego;
  • sporządzanie opinii w zakresie ryzyka i skutków podatkowych;
  • wdrażanie zmian i procesów dotyczących zmian podatkowych;
  • przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń i warsztatów podatkowych dla wybranych zespołów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość, podatki;
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • posiadanie uprawnień doradcy podatkowego;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • znajomość prawa podatkowego polskiego i międzynarodowego, procedur podatkowych, postępowania podatkowego;
  • umiejętność zarządzania ryzykiem podatkowym oraz dokonywania analizy podatkowej;
  • dobra znajomość MS Office, szczególne MS Excel;
  • dokładność, skrupulatność, umiejętności organizacyjne.

Co oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego obejmujące współpracę z dedykowanym coachem;
  • pracę w zespole, w którym stawiamy na otwartość, wzajemny szacunek, pomoc i dzielenie się wiedzą;
  • udział w realizacji różnorodnych, innowacyjnych projektów przy współpracy z najbardziej doświadczonymi ekspertami;
  • możliwość pracy zdalnej i elastyczny czas pracy;
  • bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, dostęp do platformy benefitowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Employee Assistance Program i wiele innych).

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski