Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Deloitte
Data aktualizacji: 2022-09-23
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Konsulting
Data aktualizacji: 2022-09-23 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA
Consultant/Senior Consultant - Zespól Assurance (ESG)

Consultant/Senior Consultant - Zespól Assurance (ESG)

Warszawa

Nasze wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze doradztwa, audytu finansowego, audytu wewnętrznego lub controllingu (preferowane doświadczenie w dziale doradztwa lub audytu BIG 4)
  • mile widziane doświadczenie w zakresie kontroli wewnętrznych oraz znajomość procesów funkcjonujących w działach finansowych i działach raportowania spółek produkcyjnych, usługowych lub handlowych
  • mile widziane doświadczenie w obszarze technologii i narzędzi stosowanych dla celów sprawozdawczości finansowej i raportowania zarządczego
  • umiejętność identyfikacji słabych elementów procesów oraz gotowość do szukania rozwiązań

  …dołącz do Deloitte!

Twój zakres obowiązków:

Jako Consultant / Senior Consultant w zespole Audit Advisory będziesz miał możliwość wspomagać zespół doradztwa księgowego w przygotowaniu księgowych konsultacji, analiz i raportów dotyczących kompleksowych zdarzeń gospodarczych i procesów biznesowych.

Ponadto będziesz realizować ciekawe i rozwijające umiejętności projekty doradcze dla polskich i międzynarodowych klientów. Zyskasz możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej poprzez pełen wyzwań proces doradzania firmom przy różnorodnych kwestiach z obszaru rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych
  • współpracę z ekspertami oraz możliwość nawiązania wartościowych relacji zawodowych
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • pracę przy ciekawych projektach związanych z doradztwem w praktycznym zastosowaniu teorii zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej

O zespole

Jako Zespół Assurance (ESG) tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu - zapraszamy :)

Ścieżka Rekrutacji

Zaaplikuj online, wypełnij testy i spotkaj się z nami.


O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.